Pitný režim

Značka NUTREND

Hledáte kvalitní sportovní výživu? Nutrend je v tomto oboru známý pojem. Tento výrobce sportovních doplňků výživy působí na trhu už od roku 1993. Jeho produkty jsou známé nejen u nás, vyváží je do téměř 60 zemí světa. Výroba společnosti Nutrend D.S., a.s. se dělí na tekutou, sypkou a tyčinkovou. Společnost využívá při výrobě nejmodernější technologie a je považována za jednoho z nejvýznamnějších evropských producentů sportovní výživy. Za dobu svého působení si získala už miliony spokojených zákazníků.

Ideální výživa na cesty

Při jízdě na kole přijde vhod celá škála produktů Nutrend. Můžete si vybrat tyčinky, které snadno uložíte do cyklistické brašny a také v batohu vám nezaberou mnoho místa. Snadno stravitelné a účinné jsou sportovní gely, které vás zasytí a rychle vám doplní potřebné palivo pro vaší jízdu. Samozřejmě jsou skvělou volbou i nápoje, se kterými získáte potřebnou porci tekutin, energie i potřebných minerálů. Každý aktivní cyklista by měl myslet na dostatečné zásoby sportovní výživy, aby ji mohl použít vždy, když je potřeba.

VíceZabalit
FiltrováníOtevřít filtryCena
Výrobce
(+3)
(+2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
Skladem:
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží

Náš e-shop je poháněn energií z koláčků! Cookies nám pomáhají nabízet správné příslušenství, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Povolit všeNepovolovat cookies