Koho hledáme?

MECHANIK | Praha

MECHANIK | Hradec Králové

 

V současné chvíli hledáme do svých řad servisního cyklo-mechanika/čku. A to jednoho na naši pobočku v Praze a jednoho na pobočku v Hradci Králové.

Může se zdát, že práce servisního technika je jen montáž součástek na kole. My ale potřebujeme někoho, kdo bude nejen manuálně zručný a šikovný, ale bude si i sám umět zorganizovat práci a stanovit si priority. Někoho, kdo už teď zvládá drobné servisní opravy na jízdních kolech, nebo má vlohy se takovou práci rychle naučit. Někoho, kdo má ideálně pár měsíců či let zkušeností s touhle prací (i když to není podmínkou).

Pokud je navíc na tebe spoleh, máš zájem se stále v servisu zdokonalovat a jsi komunikativní, protože servis není jen o skvělých mechanických službách, ale také i o péči o zákazníky. Ti totiž občas potřebují poradit, doporučit, či prostě pomoci se vším možným.

Na co se můžeš rozhodně těšit, je firma s duší a myšlenkou, otevřený přístup (víme, že žádný učený z nebe nespadl, nemusíš proto umět vše hned, ale hodně to chtít), a hlavně podílet se na růstu leadera trhu.

Pokud máš pocit, že jsme tě popsali do detailu a vidíš se ve vysněné práci, pošli nám svůj životopis a motivační dopis na téma proč právě tato práce a proč právě ty jsi tou nejlepší volbou na e-mail kariera@bikero.cz.

 

Šlápneš s námi do pedálů?