Koho hledáme?

Projektový manažer
Prodejce cyklistického vybavení

 

 

PROJEKTOVÝ MANAŽER | Praha Karlín

Ahoj,

jmenuju se Martin a jsem ředitelem bikero.cz.

Znáš bikero? Super, to mi dělá osobně velkou radost. Neznáš? Nevadí, v rychlosti ti jej představím. Jsme tu od roku 2015. Začínali jsme v Hradci Králové, ale dneska už nás najdeš i v Praze. Za vším, co si pod bikerem můžeš představit, stojí parta sportovních nadšenců. Pro nás sportovní sezóna nikdy nekončí! Stejně tak ale pro nás nikdy nekončí sezóna pracovní. Máme nasazené vysoké tempo, vždyť jen během minulého roku jsme zvládli otevřít dvě super prodejny a letos už přestěhovat celý sklad. K tomu jsme se během "covidu" intenzivní a poctivou prací stali nejznámějším cyklistickým obchodem v ČR. Naše cíle ale sahají mnohem dál, a i nadále plánujeme rychle růst a být lídry na trhu.

Záleží mi na tom, aby se naší firmě dařilo nejen po ekonomické stránce, ale abychom také tvořili skvělou partu lidí, kteří budou mít svou práci rádi a budou se do ní těšit. Na přátelské atmosféře si u nás zakládáme.

Nyní k sobě hledám dalšího kolegu/kolegyni. Někoho, kdo je stejně akční, dynamický a kreativní jako naše firma. Nezalekne se neočekávaných překážek a ze své povahy přirozeně bude hledat řešení problému (v průběhu projektu je potřeba reagovat na aktuální změny). Hledám někoho, s kým si „kápnem do noty“, protože nás dva čeká velmi úzká spolupráce. Pokud k nám totiž nastoupíš, staneš se v podstatě mou pravou rukou. Máme mnoho vizí a projektů, které bude potřeba zrealizovat, ale to by bylo už především na tobě.

Ačkoliv v popisu je, že hledáme projektového manažera, připrav se na to, že tvé kompetence budou mít široký dosah a rozhodně se u nás nebudeš nudit. Čekají tě nejrůznější realizace - od těch ze stavební oblasti a designu (jako je otevírání našich nových prodejen, rekonstrukce těch stávajících) až po běžné procesy týkající chodu celé firmy (například zavedení nové služby pro zákazníky nebo nové platební brány...).

Co si tedy pod touto pozicí představit?

• Možnost podílet se na zásadních projektech ovlivňujících chod celé firmy a výhledově je také řídit
• Příprava časového odhadu projektů a jejich průběžná aktualizace/ rozdělení projektů na dílčí etapy
• Řízení projektů, koordinace různých týmů napříč projekty vč. externích spolupracovníků, hlídání rozpočtů
• Předvídání možných rizik a překážek a pružná reakce na nastalou situaci
• Řízení fáze dokončení projektů a uvedení projektů do běžné praxe
• Prozákaznický přístup a obchodní duch prolnutý do realizace projektů
• Pravidelný reporting řediteli společnosti

Co ti můžeme nabídnout?

• Tým super lidí, o které se můžeš nejen v práci opřít
• Zvýhodněné nákupy našich produktů
• Podporu v profesním rozvoji
• Práci v atraktivní pražské čtvrti Karlín

Tak co? Šlápneš s námi do pedálů?

Pak je postup jednoduchý: odepiš → v případě zájmu tě rádi pozveme na kafe→ vzájemně se přesvědčíme, že si máme co nabídnout → plácneme si → nachystáme ti tvůj nový pracovní stůl.

Těšíme se až nám pošleš svůj životopis na kariera@bikero.cz a budeme rádi, když přiložíš i motivační dopis.

 

 

PRODEJCE CYKLISTICKÉHO VYBAVENÍ | Praha

Je cyklistika tvou vášní a vyznáš se v ní? Chceš dělat vše pro to, aby náš prodej šlapal, jak má? A je na tebe spoleh?
Jestli sis odpověděl/a 3x „ano“, možná hledáme právě tebe.

Koho hledáme?

Do svých řad na pozici prodejce hledáme někoho, kdo bude nápomocný zákazníkovi při výběru, odborně mu poradí a svým nadšením ho i nadchne. Záleží nám na tom, aby zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli. Není to prostě jen o tom „prodat zboží“, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Zkušenosti z maloobchodního prodeje (obzvlášť se sportovním zaměřením) přijdou vhod, ale nelpíme na nich. Klíčové je pro nás nadšení, srdce, touha se zlepšovat a týmový duch!

A co ti můžeme nabídnout my?

• Jsme tým, o který se můžeš opřít a každý názor nás zajímá
• E-shopy pořád rostou, rosteme i my – o práci u nás se nemusíš bát
• Podporujeme profesní rozvoj každého zaměstnance
• Zvýhodněné nákupy našich produktů
• Tým super lidí, se kterými to není jen o práci

Když si plácneme, můžeš se rozhodně těšit na možnost podílet se budovaní největšího cyklistického e-shopu a otevřený přístup. Tak co? Šlápneš s námi do pedálů? Jestli ano, budeme se těšit na tvůj životopis a velmi oceníme, když nám napíšeš i průvodní dopis na kariera@bikero.cz.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží

Náš e-shop je poháněn energií z koláčků! Cookies nám pomáhají nabízet správné příslušenství, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Povolit všeNepovolovat cookies