Koho hledáme?

JUNIOR ADMINISTRÁTOR E-SHOPU | Praha - Hovorčovice

O co jde?

Tvoje okolí o tobě říká, že jsi pečlivý a puntičkář? Češtinu máš v malíku a žádná hrubka ti neproklouzne? Rád jezdíš na kole?
Jestli sis odpověděl ve všech případech ano, možná hledáme právě tebe.

Tvým cílem je řádně popsaný produkt na webu.

- tím, že vytvoříš perfektní produktovou kartu, včetně textů, parametrů a obrázků
- vyžádáš si od dodavatelů všechny podklady, které potřebuješ

Jak si tě představujeme?

- jsi velmi pečlivý a dodržuješ stanovené pracovní postupy
- umíš srozumitelně psát a čeština ti nedělá problém
- máš přehled o cyklistice
- excel je pro tebe kamarád, ne nepřítel 😊

A co ti můžeme nabídnout my?

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- možnost karierního růstu
- školení a osobní rozvoj
- zaměstnanecké slevy na naše zboží
- nástup možný ihned

Když si plácneme, můžeš se rozhodně těšit na možnost podílet se budovaní největšího cyklistický e-shopu a otevřený přístup. Tak co? Šlápneš s námi do pedálů? Jestli ano, budeme se těšit na tvůj životopis a velmi oceníme, když nám napíšeš i průvodní dopis na kariera@bikero.cz.

 

 

MECHANIK | Praha 6 - Bořislavka

O co jde?

V současné chvíli hledáme do svých řad servisního cyklo-mechanika/čku. A to na naši novou pobočku v Praze. Můžeš se tak těšit na fungl nové vybavení či nářadí pro svou práci. Může se zdát, že práce servisního technika je jen montáž součástek na kole. My ale potřebujeme někoho, kdo bude nejen manuálně zručný a šikovný, ale bude si i sám umět zorganizovat práci a stanovit si priority. Někoho, kdo už teď zvládá drobné servisní opravy na jízdních kolech, nebo má vlohy se takovou práci rychle naučit. Někoho, kdo má ideálně pár měsíců či let zkušeností s touhle prací.

Pokud je navíc na tebe spoleh, máš zájem se stále v servisu zdokonalovat a jsi komunikativní (protože servis není jen o skvělých mechanických službách, ale také i o péči o zákazníky), určitě neváhej a dej nám o sobě vědět.

Když si plácneme, můžeš se rozhodně těšit na možnost podílet se na růstu leadera trhu a otevřený přístup (víme, že žádný učený z nebe nespadl, nemusíš proto umět vše hned, ale hodně to chtít). Podporujeme vzdělávání našich zaměstnanců – jsme členy sdružení APEK, které nám s jejich rozvojem pomáhá.

Tak co? Šlápneš s námi do pedálů? Jestli ano, budeme se těšit na tvoji reakci a velmi oceníme, když nám napíšeš průvodní dopis a životopis na kariera@bikero.cz.