Koho hledáme?

CYKLOBRANĎÁK | Praha

 

O co jde?

Máš ambice prosadit se v marketingu e-shopu, který se stává leaderem na trhu? Zajímá tě prostředí cyklistiky? Baví tě hrát si se slovíčky? Máš nápady, které přetváříš v realitu?

Jsi u správného inzerátu! V našem pražském týmu momentálně hledáme parťáka, který by posouval naši značku dál.

Nebude to jednoduché, zvládnou to jen ti nejschopnější, kteří jsou zvyklí tvrdě pracovat. Jestliže ti dělá problém plánování a přijmout odpovědnost za určitou oblast, pak ani nečti dál.

 

Co musíš zvládat?

Co od tebe očekáváme jsou kreativní nápady, které dokážeš také realizovat. Miluješ textování, na sociálních sítích jsi jako doma a dokážeš pracovat s grafickým programem. Uvítáme základní zkušenost s budováním brandu a pokud umíš i fotit, tak je to značka ideál.

 

Co tě u nás čeká?

Na co se ale můžeš těšit je firma s duší a myšlenkou, otevřený přístup (zastáváme názor, že žádný učený z nebe nespadl, nemusíš proto umět vše hned, ale hodně to chtít), propojení s prvotřídní reklamní agenturou, od které se můžeš spoustu naučit a hlavně budeš pracovat na televizních kampaních a růstu leadera na trhu.

 

Pokud máš pocit, že jsme tě popsali do detailu a vidíš se ve vysněné práci, pošli nám svůj životopis a motivační dopis na téma proč právě tato práce a proč právě ty jsi tou nejlepší volbou na e-mail kariera@bikero.cz.

 

Šlápneš s námi do pedálů?