Jak reklamovat

I mistr tesař se někdy utne. Pokud je zboží vadné, pošlete nám ho zpět, prosíme ne na dobírku. K balíčku přidejte průvodní dopis (číslo objednávky, co je se zbožím špatně, číslo účtu pro vrácení peněz) a my se o vše postaráme. Adresy pro zaslání:

bikero.cz
nám. 5. května 835/10
500 02 Hradec Králové

Do 30ti dní to bude vyřešené, opravené, vyměněné nebo dostanete peníze zpátky. Samozřejmě děláme vše pro to, aby se nemuselo čekat tak dlouho...

 

Vrácení / výměna zboží  

U nás je vrácení zboží tou nejsnazší věcí! Když vám něco nesedne nebo nebudete z jiného důvodu spokojení, nic se neděje. I na to jsme mysleli! V takovém případě vás poprosíme o zaslání zboží zpátky k nám, a to:

  • v původním obalu
  • s visačkami
  • nepoužité
  • s přiloženým průvodním dopisem (číslo objednávky, za jaké zboží chcete to nevyhovující vyměnit, číslo účtu pro vrácení peněz či případného přeplatku)
  • a prosíme ne na dobírku

Pří nákupu nad 2000 Kč najdete v balíku i vratný štítek. Ten stačí nalepit na balík a odnést na Českou Poštu - vše je zdarma ;)

bikero.cz
nám. 5. května 835/10
500 02 Hradec Králové  

Případně můžete se zbožím navštívit některou z našich prodejen - Praha či Hradec Králové.

Dle zákona máte na výměnu zboží 14 dní od zakoupení, nám to ale přijde málo, proto prodlužujeme lhůtu rovnou na 60 dní! Zákon taky říká, že máme na zpracování 30 dnů, proč to ale protahovat? Vše se snažíme řešit do několika dní, ať si můžete rychle užít vyměněné zboží nebo koupit něco jiného, co vám padne do oka.

 

Na vašem soukromí nám záleží

Náš e-shop je poháněn energií z koláčků! Cookies nám pomáhají nabízet správné příslušenství, fajn slevy a další skvělé služby. Stačí nám dát souhlas k jejich používání.

Povolit všeNepovolovat cookies