Bikero není pouze eshop!

Naše prodejny v Praze a Hradci Králové nejsou klasické cyklo obchody, které znáte. Hlavní myšlenka pramení z velkorysého prostoru. Z takového, kde se člověk neproplétá haldou neseřazeného zboží.

Prostory v Hradci, ty mají velmi zajímavou historii… jen zvedněte hlavy, až k nám půjdete a pokochejte se velkolepostí Novákových garáží, připomínající staré patrové garáže z USA. V Praze vás potěší skvělá dostupnost tramvají na zastávku Maniny.

Hradec Králové
nám. 5. května 835/10
Tel.: 602 555 530
  Praha 7
Jankovcova 1566/2b
Tel.: 602 555 520
 

Po-Pá:
Sobota:
Neděle:

10:00 - 19:00
09:00 - 14:00
ZAVŘENO


Po-Pá:
Sobota:
Neděle:


10:00 - 19:00
10:00 - 15:00
ZAVŘENO

 

             

Chceme být prostě jiní, snažíme se budovat fajn atmosféru, která dělá nová přátelství, upevňuje cyklistickou rodinu a hlavně ji zvětšuje. U nás není problém posadit se, dát si kávu, dopřát si chvíli klidu a nikam nespěchat. Bikero je biková oáza, ve které se tráví čas dobře...

Naším personálem jsou nadšenci do sportu, lidi z různých koutů branže a hlavně co kolega, to pohodář. Však to dýchne hned po vstupu k nám. Kluci ze servisu mají k dispozici špičkové vybavení, pořádnou myčku a hromadu zkušeností, stejně jako kolegové, pohybující se v prostorách prodejny.


Bikero nespí ani přes zimu, protože máme rádi lyžování a další zimní dovádění. Kola sjedou ze stojanů, spolu s vločkami sněhu za okny se na svoje pozice rozmístí lyže, běžky a zimní oblečení s doplňky. Ožije také plně vybavená půjčovna zimního náčiní a opět se roztočí i špičkové mašiny na broušení a voskování lyží.

Mezi cyklistikou nejvíc zaujmou značky jako Rocky Mountain, Focus a POC, Endura, Alé, Castelli, Force zase mezi oblečením, chrániči a doplňky. Komponenty Mavic, Sram a Shimano za sebe mluví taky jasně. Zimního nadšence potěší lyže Fischer a Atomic, oblečení Capranea a Maier Sports, nebo třeba vyhlášené hůlky Leki a Swix.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Nedopusťte!
aby vám unikaly slevy a novinky