Najdete nás na adresách:


                            Hradec Králové                             Praha 7
                            nám. 5. května 835/10                                                                    Jankovcova 1566/2b            
 

 

Otevírací doba: 

                            Po-Pá:       10:00 - 19:00                                                                  Po-Pá:       10:00 - 19:00
                            Sobota:     09:00 - 14:00                                                                  Sobota:     10:00 - 15:00
                            Neděle:     ZAVŘENO                                                                       Neděle:      ZAVŘENO 

                            Tel.:           602 555 530                                                                   Tel.:            602 555 520
         

                                                  

           


Naše prodejny v Praze a Hradci Králové nejsou klasické cyklo obchody, které znáte. Hlavní myšlenka pramení z velkorysého prostoru. Z takového, kde se člověk neproplétá haldou neseřazeného zboží. Kolem všeho si v klidu projít, osahat, vyzkoušet a stále se nekontrolovat, zda něco neshodím batohem. Prostory v Hradci, ty mají sakra krásnou historii… jen zvedněte hlavy, až k nám půjdete a pokochejte se velkolepostí Novákových garáží, připomínající staré patrové garáže z USA. V Praze vás potěší skvělá dostupnost tramvají na zastávku Maniny.

Chceme být prostě jiní, snažíme se budovat fajn atmosféru, která dělá nová přátelství, upevňuje cyklistickou rodinu a hlavně ji zvětšuje. U nás není problém posadit se, dát si kávu, dopřát si chvíli klidu a nikam nespěchat. Bikero je biková oáza, ve které se tráví čas dobře...


Naším personálem jsou nadšenci do sportu, lidi z různých koutů branže a hlavně co kolega, to pohodář. Však to dýchne hned po vstupu k nám. Kluci ze servisu mají k dispozici špičkové vybavení, pořádnou myčku a hromadu zkušeností, stejně jako kolegové, pohybující se v prostorách prodejny.

Bikero nespí ani přes zimu, protože máme rádi lyžování a další zimní dovádění. Kola sjedou ze stojanů, spolu s vločkami sněhu za okny se na svoje pozice rozmístí lyže, běžky a zimní oblečení s doplňky. Ožije také plně vybavená půjčovna zimního náčiní a opět se roztočí i špičkové mašiny na broušení a voskování lyží.

Mezi cyklistikou nejvíc zaujmou značky jako Rocky Mountain, Focus a POC, Endura, Alé, Castelli, Force zase mezi oblečením, chrániči a doplňky. Komponenty Mavic, Sram a Shimano za sebe mluví taky jasně. Zimního nadšence potěší lyže Fischer a Atomic, oblečení Descente, nebo třeba vyhlášené Leki hůlky.


Tímhle vším ale rozhodně plány bikero nekončí! Těšíme se na Vaši návštěvu… mějte se fajn!

  Nedopusť!
  aby ti unikaly slevy a novinky

   

  Chcete slevu 100Kč na první nákup?

  Přihlašte se k odběru našich novinek a dostanete kód na slevu.
  Slevu lze využít u nákupu nad 1.000 Kč