Naše kamenná prodejna v Novákových garážích

Najdete nás na adrese:
nám. 5. května 835/10
Hradec Králové

Po-Pá:   7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 14:00
Neděle: ZAVŘENO

 

Naše prodejna vlastně není ani tak prodejna… pojďme se bavit o tom, že tohle je spíš showroom. Hlavní myšlenka pramení z velkorysého prostoru. Z takového, kde se člověk neproplétá haldou neseřazeného zboží, u nás se dá totiž klidně jezdit na kole takový příjemný ovál mezi vystavenými bajky a doplňky. Kolem všeho si v klidu projít, osahat, vyzkoušet a stále se nekontrolovat, zda něco neshodím batohem. Navíc tyhle prostory kde sídlíme, ty mají sakra krásnou historii…jen zvedněte hlavy, až k nám půjdete a pokochejte se velkolepostí Novákových garáží, připomínající staré patrové garáže z USA.

 

Chceme být prostě jiní, snažíme se budovat fajn atmosféru, která dělá nová přátelství, upevňuje cyklistickou rodinu a hlavně ji zvětšuje. U nás není problém posadit se, dát si kávu, dopřát si chvíli klidu a nikam nespěchat. Bikero je biková oáza v centru Hradce Králové…

 

 

Naším personálem jsou nadšenci do sportu, lidi z různých koutů branže a hlavně co kolega, to pohodář. Však to dýchne hned po vstupu k nám. Kluci ze servisu mají k dispozici špičkové vybavení, pořádnou myčku a hromadu zkušeností, stejně jako kolegové, pohybující se v prostorách showroomu. Samozřejmě nenabízíme jen prodej a servis. Fungujeme i jako půjčovna kol, nebo například výpletů Mavic, jelikož jsme současně „Mavic Test Centrum“. Krom toho si u nás můžete zapůjčit a pořádně vyzkoušet i sedla Selle San Marco.

 

Bikero nespí ani přes zimu, protože máme rádi lyžování a další zimní dovádění. Kola sjedou ze stojanů, spolu s vločkami sněhu za okny se na svoje pozice rozmístí lyže, běžky a zimní oblečení s doplňky. Ožije také plně vybavená půjčovna zimního náčiní a opět se roztočí i špičkové mašiny na broušení a voskování lyží od Wintersteiger.cz.

Mezi cyklistikou nejvíc zaujmou některé prémiovky pro fajnšmekry, z bicyklů třeba Rocky Mountain, Eddy Merckx, Cannondale a POC, Maloja mezi oblečením, chrániči a doplňky. Komponenty Mavic, Sram a Shimano za sebe mluví taky jasně. Zimního nadšence zase potěší lyže Fischer, oblečení Descente, nebo třeba vyhlášené Leki hůlky.

Tímhle vším ale rozhodně plány bikero nekončí! Těšíme se na návštěvu…mějte se fajn!

Zastavte se na naší adrese:

nám. 5. května 835/10
Hradec Králové
Po-Pá  7:00 - 19:00
Sobota  7:00 - 14:00
Neděle  Zavřeno
 

Chcete slevu 100Kč na první nákup?

Přihlašte se k odběru našich novinek a dostanete kód na slevu.
Slevu lze využít u nákupu nad 1.000 Kč