TO JE SJEZD!!! Dodatečná sleva 20 % na sjezdařskou zimní výbavu. Stačí v košíku k objednávce zadat promo kód "SJEZD".

Do Vánoc nebo ZDARMA!

Služba bikero kurýr vám garantuje dodání zboží do Vánoc. Pokud to nestihneme, zboží máte zdarma!

Podmínky

Akce se vztahuje na zboží zakoupené na e-shopu bikero.cz se zvoleným způsobem dopravy „bikero kurýr“, včas zaplacené a objednané v období od 1. 12. 2020 do ukončení akce, nejpozději však do 20. 12. 2020.

Ukončení akce je možné kdykoliv v jejím průběhu dle uvážení organizátora s tím, že garance se vztahuje na objednávky doručené do momentu ukončení akce. Ukončením akce se rozumí stažení marketingových materiálů o této akci z webu bikero.cz a/nebo oznámení o ukončení této akce na webu bikero.cz.

Akce se vztahuje pouze na objednávky, u kterých byla prodejcem potvrzena expedice a zároveň zákazník nevyužil svého práva odstoupit od objednávky. Nevztahuje se na objednávky, u kterých bylo mezi prodejcem a zákazníkem domluveno jiné datum doručení.

U objednávek, na které se tato akce vztahuje, garantuje bikero.cz provedení alespoň jednoho pokusu o doručení objednávky, a to nejpozději do 24. 12. 2020 včetně. Zboží nedoručené do konce dne 24. 12. 2020 bude zákazníkovi doručeno bezplatně. Za pokus o doručení se považuje také telefonická, e-mailová, či jinou formou zákazníkovi sdělená nabídka termínu doručení, kterou zákazník odmítne a/nebo na ní nereaguje v odpovídajícím termínu.

Bikero.cz nenese odpovědnost za nedoručení objednávek z důvodu zásahu vyšší moci.

Kurýr je zpoplatněn podle tří pásem v rámci ČR

 

První pásmo.
Sahá do vzdálenosti 10km od Prahy, Hradce Králové a Pardubic a stojí 490 Kč. Pro objednávky nad 30000 Kč ZDARMA.

 

Druhé pásmo.
Platí pro Středočeský, Královéhradecký a Pardubický kraj a stojí 990 Kč. Pro objednávky nad 30000 Kč ZDARMA.

 

Třetí pásmo.
Je pro ostatní kraje, které jsou vyznačené modrou barvou, a stojí 1990 Kč. Pro objednávky nad 30000 Kč ZDARMA.